Последние

Новости Рубежного
Оплата комунальных платежей через сервис ПриватБанк

Рішення Конституційного суду (КС) про визнання неконституційною статтю 368-2 ККУ, що передбачає притягнення до відповідальності за незаконне збагачення, узаконює корупцію в Україні.


Про це заявив перший заступник голови фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв у коментарі парламентським журналістам.


«Згідно з судовою практикою, якщо є топ-корупціонери, які відносяться до Адміністрації Президента, органів парламенту, Кабінету Міністрів, то доведення, що ти не корупціонер і пояснення, звідки такі доходи, покладається на цю особу. До всіх інших громадян застосовується норма презумпції невинуватості: слідчі органи повинні довести, що людина незаконно збагатилася», – пояснив народний депутат.


 

Після такого рішення КС слідчим органам треба тепер доводити, звідки у того чи іншого корупціонера з’явилися сотні мільйонів, мільярди гривень, зауважив Сергій Соболєв.


«Це фактично узаконює корупцію в країні. Це означає, що згідно з рішенням суду, буде пряма норма для закриття таких проваджень проти топ-корупціонерів», – обурився парламентарій.


Він звернув увагу на те, що боротьба з корупцією на найвищому рівні – це одна з вимог підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

«Те, що так зухвало перекреслили цю вимогу, означає, що президент Петро Порошенко зупинив боротьбу з корупцією в крані в такий зухвалий спосіб», – вважають у «Батьківщині».


Сергій Соболєв також зазначив, що не здивується, «якщо завтра Конституційний суд визнає, що можна красти у воєнно-промисловому комплексі, можна постачати недоброякісні запчастини з Російської Федерації».


102  0  0 
Категории:
Дата публикации:
11:54, 27.02.2019
Автор публикации:

Для добавления комментариев к новостям вы должны Войти или Зарегистрироваться на сайте