Последние

Новости Рубежного
Оплата комунальных платежей через сервис ПриватБанк

Під час візиту в Одеську область лідер «Батьківщини» поспілкувалась із ІТ-підприємцями та відвідала першу в Україні та Східній Європі фабрику 3-Д друку. Це єдина фабрика у Європі, яка легально виготовляє на 3-Д принтерах імпланти для людей.


Технологія тривимірного друку дозволяє створювати великий перелік товарів, від дитячих іграшок та посуду до протезів та штучних людських органів. Це одна з інноваційних галузей, яка стрімко розвивається. Аналітики International Data Corporation прогнозують, що до 2022 року світовий обсяг 3-Д друку досягне 23 мільярдів доларів.


Спілкуючись з ІТ-підприємцями Одещини Юлія Тимошенко пообіцяла максимально комфортні умови для розвитку галузі. У 2018 році ІТ-сектор сформував 4% ВВП України – це 4 млрд доларів. ІТ сектор приніс Китаю дохід у 38 млрд доларів, а Індії 111 млрд.


Для підтримки інновацій необхідно зробити кредити доступними і перейти від застави до страхування. Юлія Тимошенко зазначила, що за її президентства кредитна ставка не буде перевищувати 3-4% річних, а кредити надаватимуться на 5 – 7 років. Вона додала, що окремим стимулом буде збалансована податкова політика – податки будуть спрощені та їх буде легко адмініструвати.


«Мені хочеться, аби ми створили усі комфортні умови, створили екосистему розвитку інноваційних підприємств» — додала Тимошенко.

Незважаючи на тиск з боку влади, тотальну корупцію та здирництво контролюючих органів, інноваційні галузі розвиваються в Україні. ІТ-підприємці сподіваються, що після зміни влади зможуть вільно працювати і не страждати від постійних утисків і перевірок. Юлія Тимошенко зазначила, що влада ініціювала «презумпцію винуватості підприємця» та розширює повноваження контролюючих органів. Замість боротьби з корупцією та офшорами, чинна влада займається здирництвом та перешкоджає підприємцям.


«Ми не допустимо цього. Ми об’єднуємо політичні сили в парламенті і поза ним, щоб зупинити цю вакханалію», – наголосила Юлія Тимошенко.


Політичний консультант Сергій Биков додав, що ідеї Юлії Тимошенко спрямовані у майбутнє:

«Тимошенко чи не єдиний політик, яка дивиться у майбутнє, а не пасе задніх. Її ініціативи чітко прораховані та націлені на лідерство України серед інноваційних держав Світу. Забезпечити це можна виключно підтримуючи інтелектуалів та створюючи для них умови розвитку» — зазначив Биков.


З колегою погоджується і політичний оглядач Альона Яхно. Вона додає, що наступний президент має зробити все необхідне, аби інтелектуали не виїжджали з країни:

«Головне завдання наступного президента — створити для людей з високим інтелектуальним потенціалом максимального сприятливі умови. Щоб у них не виникало бажання виїхати, щоб вони були максимально затребувані тут, в Україні. Зробити все, щоб їхні таланти і здібності розквітали» — резюмувала Альона Яхно.


Під час зустрічі ІТ-підприємці подарували Юлії Тимошенко роздруковану на 3-Д принтері булаву і пригостили кавою у надрукованому горнятку.

 

Віктор Бозюк, журналіст


47  0  0 
Категории:
Дата публикации:
11:39, 27.02.2019
Автор публикации:

Для добавления комментариев к новостям вы должны Войти или Зарегистрироваться на сайте