Последние

Новости Рубежного
Оплата комунальных платежей через сервис ПриватБанк

Держава не може існувати без сумлінних громадян, які б цінували її і працювали на благо. Суспільство не має закривати очі на державу і ставити власні принципи й інтереси вище державницьких. Тоді найкращі люди будуть залишати нашу країну, керуючись внутрішніми інтересами, а не інтересами країни взагалі.


 


Україна має всі перспективи стати великою державою. Але для цього треба, щоб громадяни  будували цю країну пліч-о-пліч з обраним президентом.


Юлія Тимошенко підготувала унікальну для України стратегію боротьби з негативними міграційними процесами, детально викладену в стратегічному документі «Новий економічний курс», реалізувати який вона планує разом з кожним українцем .


Велика безвідповідальність – не голосувати на виборах 31 березня. Це зневага до того, що відбувалося в країні останні 4 роки. Звісно, в Україні багато скептичного населення, але коли ми відкидаємо своє право вибору, то відкидаємо один з небагатьох інструментів впливати на те, де ми живемо. Важливо не тільки вибрати правильних лідерів, а й контролювати їх.


77  0  0 
Категории:
Дата публикации:
12:29, 01.03.2019
Автор публикации:

Для добавления комментариев к новостям вы должны Войти или Зарегистрироваться на сайте