Последние

Новости Рубежного
Оплата комунальных платежей через сервис ПриватБанк

Луганська «Батьківщина»: Якщо найближче оточення головнокомандуючого країни заробляє на війні, то про який мир ми можемо говорити і навіть мріяти?

 

Лідер партійців Луганщини, голова обласної РЗПО Олександр Романовський розповів в інтерв’ю журналістам про ініціативу фракції ВО «Батьківщина» на чолі із Юлією Тимошенко про початок процедури імпічменту президента Петра Порошенка через закупівлю неякісних комплектуючих для армії у країни-агресора.


Про це повідомляє прес-служба Луганського обласного партосередку.


«Батьківщинівець» наголосив, що приводом для таких дій стало журналістське розслідування програми «Наші гроші», в якому викрили масштабну схему розкрадання оборонного бюджету. Організатором схеми, за даними журналістів, став син заступника секретаря Ради нацбезпеки і оборони Олега Гладковського — Ігор Гладковський.


«Якщо найближче оточення головнокомандуючого країни заробляє на війні, то про який мир ми можемо говорити і навіть мріяти?» — обурився Олександр Романовський.


Він додав, що «Батьківщина» вважає, що матеріали журналістського розслідування можуть свідчити про державну зраду президента Порошенка і беззаперечно потребують термінової перевірки. При цьому треба всіляко запобігти впливу Порошенка на слідчі органи. Тому Юлія Тимошенко оголосила збір підписів за імпічмент президента та ініціює створення Тимчасової слідчої комісії, яка має розслідувати корупцію чинного гаранта в оборонній галузі. На даний час свої підписи поставили представники фракцій Радикальної партії та «Самомопочі», а також низка позафракційних депутатів та представників інших груп та фракцій, зокрема віце-спікер парламенту О.Сироїд, народні депутати С.Лещенко, М.Найєм, В.Чумак тощо. Юлія Тимошенко очікує рішень фракції «Народний фронт» та групи «Відродження».

«Ми вимагаємо чесного розслідування цієї справи. Хоча сподіватися на те, що його проведуть до виборів, схоже марно. Проте народ має дати свою оцінку діям Порошенка та його команди 31 березня. Чи завадимо ми подальшому заробітку на війні, чи ні, дізнаємося вже 1 квітня», — підсумував представник «Батьківщини».


161  0  0 
Категории:
Дата публикации:
12:39, 01.03.2019
Автор публикации:

Для добавления комментариев к новостям вы должны Войти или Зарегистрироваться на сайте