Последние

Новости Рубежного
Оплата комунальных платежей через сервис ПриватБанк

Краса — велика сила! У цьому змогли ще раз переконатися всі, хто завітав 23 лютого до Рубіжанського міського Палацу культури, де пройшов щорічний конкурс краси і таланту «Я- українка». Яскраві та талановиті дівчата віком від 16 до 21 року зібралися на одній сцені, щоб показати себе у всій красі, проявити свою творчість, життєрадісність та продемонструвати глядачам свої вміння.


 


Як повідомляє прес-служба Луганської обласної парторганізації, голова обласної «Батьківщини Молодої» Анастасія Козубська очолила журі конкурсу. Підтримати дівчат приїхали молоді «батьківщинівці» із Рубіжного, Лисичанська ті інших міст області.


  


Заради перемоги у конкурсі дівчата впевнено та цікаво розказували про свої хобі, досягнення та плани, читали вірші, танцювали, співали. По закінченню заходу всіх учасниць чекали пам’ятні подарунки. А перемогу здобула рубіжанка Анастасія Туленцова.

 

«Це неймовірний захід, спрямований на формування іміджу української жінки – активної, освіченої, красивої, що вірить у власні сили. Саме такі конкурси можуть стати тим локомотивом, який несе українську красу у маси та нагадує всім, що наші дівчата є найвродливішими та найпрекраснішими в світі», — поділилася враженнями Анастасія Козубська.


114  0  0 
Категории:
Дата публикации:
12:32, 01.03.2019
Автор публикации:

Для добавления комментариев к новостям вы должны Войти или Зарегистрироваться на сайте