Последние

Новости Рубежного
Оплата комунальных платежей через сервис ПриватБанк

Кожен громадянин хоче жити в країні зі сприятливими умовами. Відчувати себе захищеним, мати стабільність і бути впевненим у завтрашньому дні. Громадянин і є інструментом розбудови держави, а держава, у свою чергу, повинна забезпечувати всі можливості для цього, забезпечувати захист. Від дій і зусиль кожного з нас залежить, якою наша країна буде сьогодні, і якою ми залишимо її нашим дітям.


 


Для того, щоб покращити ефективність життя у своїй державі, не обов’язково бути супергероєм. Для цього потрібно дотримуватися законів, любити і цінувати свою країну, бути чуйним і людяним до своїх співгромадян, з повагою ставитися до місця, де ти живеш, дбати про спільний простір разом.


Юлія Тимошенко має новий курс розвитку України. Вона вірить в свої сили та людей, яким небайдужа доля нашої країни. І саме з цими людьми вона має намір рухатися в одному напрямку.


Саме ми творимо майбутнє та змінюємо на краще долю нашої країни. Вибори завжди несуть зміни. Позитивні чи негативні вони будуть – покаже тільки час. Але як громадяни своєї країни, 31 березня ми, звичайно, маємо піти на вибори.


42  0  0 
Категории:
Дата публикации:
12:44, 02.03.2019
Автор публикации:

Для добавления комментариев к новостям вы должны Войти или Зарегистрироваться на сайте