Последние

Новости Рубежного
Оплата комунальных платежей через сервис ПриватБанк

Те, що ЦВК замовила надрукувати на перший і другий тур виборів 60 млн бюлетенів, закладає можливість для фальсифікації голосування владою.


Про це наголосила Юлія Тимошенко під час зустрічі з редакторами буковинських ЗМІ.


«Я вважаю, що бюлетені для першого і другого туру треба друкувати окремо. Є побоювання, що таким чином вони закладають можливість фальшувати вибори», – наголосила лідер «Батьківщини».


Вона переконана, якби президент знав, що в нього є ті рейтинги, які він собі малює, йому не треба було б купувати і фальшувати. На жаль, зазначає Юлія Тимошенко, сьогодні Порошенко всі сили кинув на побудову і вдосконалення моделей корупції та фальсифікації вибору людей.


 


Юлія Тимошенко нагадала, що нещодавно вона разом з іншими демократичними кандидатами в президенти підписали Меморандум за чесні вибори та протидію фальсифікаціям.


Це дасть можливість об’єднати в дільничних та окружних комісіях свої зусилля, пояснила вона.


Адже технологія влади – зареєструвати якмога більше кандидатів, щоб від їхнього імені наповнити  виборчі комісії людьми, підконтрольними Порошенку, зауважила політик.


«Прикро, що так після Революції Гідності робиться. Коли люди розраховують на демократію, а отримують замість неї фальсифікат», – підсумувала Голова партії.


81  0  0 
Категории:
Дата публикации:
12:51, 04.03.2019
Автор публикации:

Для добавления комментариев к новостям вы должны Войти или Зарегистрироваться на сайте