Последние

Новости Рубежного
Оплата комунальных платежей через сервис ПриватБанк

 Показували по телевізору, як Юля Тимошенко передала людям Зеленського проекти указів про зниження ціни на газ удвічі. “Я вже все зробила, вам тільки підписать оце, – сказала.


От же ж жінка — огонь, зроду таких наполегливих не бачив, за усі свої майже сімдесят з великим гаком. А ті, із Банкової — мовчать, як у рот води набрали — нічичирк. Через днів два, видно, порадилися із кимось, та й кажуть: “Ні, не наше то діло: тарифи. Не президентське, тобто.”


Оце так! Не їхнє діло? А чиє ж ? Чого ото за вас люди голосували?


Ми із кумом Грицьком, ясно чого проголосували, бо його онук, Дімка, попросив. “Діду, голосуй за Зе.. Ми цілими днями ролики дивимося — така ржака, сил немає… Зашибісь.. Я вам крутий коньячок привезу, голосуйте.”


“І правда… Ми вже своє віджили, а їм видніше”, — погодилися ми з кумом…На свою голову, як тепер бачу… І коньяк не сподобався – самогон покійної тітки Катрі, у сто раз кращим був. ..


Да, так ото про тарифи. Тепер, кажуть, треба, щоб нові депутати новий уряд вибрали…   Трясця вашій мамі! А людям же як? Літо таке коротке — одна назва. Зима вже скоро. Торік нам із бабою дали субсидії всього 400 гривень на місяць.


Думаю, що високі тарифи то великий обман. Я сам у Охтирському нафтогазовидобувному управлінні колись працював, у Тюмень вахтовим методом літав, мене не проведеш. Чого за останні роки ціна на газ зросла аж у 12 разів ? У програмі Юлії Тимошенко прочитав що собівартість газу власного видобутку — всього 3,55 грн. із затратами на видобуток, з податками, та прибутком у 30 %… (за моєї пам’яті — взагалі газ копійки коштував, скільки тих факелів на вишках палало… )


Але якщо знижувати ціну на газ — діло не Зеленського, то хай доручить це зробити Тимошенко. Народу ж не важливо, хто, аби тільки були посильними ті кляті тарифи!


А Юля — то така, раз пообіцяла — зробить. Така вродилася. Більш того, вона знає де брати гроші для пенсій. Вона уже олігархів розкуркулювала не раз — тому її й не люблять.


Треба голосувати за партію Юлії Тимошенко, нехай Юля знову стане прем’єром і знизить тарифи…


МИКОЛА ЧОРНОБУК, ветеран газонафтової промисловості


79  1  1 

Категории:
Дата публикации:
09:34, 06.06.2019
Автор публикации:

Для добавления комментариев к новостям вы должны Войти или Зарегистрироваться на сайте