ВДВІЧІ НИЖЧІ ТАРИФИ — ТО РЕАЛЬНО

ВДВІЧІ НИЖЧІ ТАРИФИ — ТО РЕАЛЬНО

Показували по телевізору, як Юля Тимошенко передала людям Зеленського проекти указів про зниження ціни на газ удвічі. “Я вже все зробила, вам тільки підписать оце, – сказала.

От же ж жінка — огонь, зроду таких наполегливих не бачив, за усі свої майже сімдесят з великим гаком. А ті, із Банкової — мовчать, як у рот води набрали — нічичирк. Через днів два, видно, порадилися із кимось, та й кажуть: “Ні, не наше то діло: тарифи. Не президентське, тобто.”

Оце так! Не їхнє діло? А чиє ж ? Чого ото за вас люди голосували?

Ми із кумом Грицьком, ясно чого проголосували, бо його онук, Дімка, попросив. “Діду, голосуй за Зе.. Ми цілими днями ролики дивимося — така ржака, сил немає… Зашибісь.. Я вам крутий коньячок привезу, голосуйте.”

“І правда… Ми вже своє віджили, а їм видніше”, — погодилися ми з кумом…На свою голову, як тепер бачу… І коньяк не сподобався – самогон покійної тітки Катрі, у сто раз кращим був. ..

Да, так ото про тарифи. Тепер, кажуть, треба, щоб нові депутати новий уряд вибрали…   Трясця вашій мамі! А людям же як? Літо таке коротке — одна назва. Зима вже скоро. Торік нам із бабою дали субсидії всього 400 гривень на місяць.

Думаю, що високі тарифи то великий обман. Я сам у Охтирському нафтогазовидобувному управлінні колись працював, у Тюмень вахтовим методом літав, мене не проведеш. Чого за останні роки ціна на газ зросла аж у 12 разів ? У програмі Юлії Тимошенко прочитав що собівартість газу власного видобутку — всього 3,55 грн. із затратами на видобуток, з податками, та прибутком у 30 %… (за моєї пам’яті — взагалі газ копійки коштував, скільки тих факелів на вишках палало… )

Але якщо знижувати ціну на газ — діло не Зеленського, то хай доручить це зробити Тимошенко. Народу ж не важливо, хто, аби тільки були посильними ті кляті тарифи!

А Юля — то така, раз пообіцяла — зробить. Така вродилася. Більш того, вона знає де брати гроші для пенсій. Вона уже олігархів розкуркулювала не раз — тому її й не люблять.

Треба голосувати за партію Юлії Тимошенко, нехай Юля знову стане прем’єром і знизить тарифи…

МИКОЛА ЧОРНОБУК, ветеран газонафтової промисловості

0
Подпишитесь на "Новости Рубежного" в вашем Telegram, Facebook и Youtube. И бедьте в курсе всеъ событий.
Назад

Українці хочуть бачити Юлію Тимошенко на посаді прем’єр-міністра

Вперед

LIFT | проект от Зеленского для поиска вакансий и предложения идей

Отправить ответ

Пожалуйста, авторизуйтесь чтобы добавить комментарий.
Войти: 
avatar
700
Загрузить картинку
 
 
 
Видео и аудио
 
 
 
Другие файлы
 
 
 
  Подписаться  
Уведомление о