Последние

Новости Рубежного
Оплата комунальных платежей через сервис ПриватБанк
Не слугам вирішувати, чи продавати землю, а господарям - українському народу!
Продавати землю – це велика помилка в умовах сьогодення України. Нам можуть багато розповідати про досвід інших країн, проте це, на моє переконання, маніпуляції. Спочатку треба перейняти досвід рівності всіх громадян перед законом та беззаперечної поваги до закону, як в провідних державах, а потім приймати доленосні рішення, яким є відкриття ринку землі.
Що ж може відбутися, якщо відкрити ринок землі зараз?
Перше – ціна землі в країні, де йде війна значно нижче, ніж має бути. Тобто нашу землю скуплять за копійки.
Друге – в країні немає ефективної системи протидії монополіям в земельній сфері. Пропонований Урядом та Президентом законопроект відкриває шлях до того, що вся земля опиниться в руках десятка людей, які потім будуть встановлювати будь-які ціни на сільськогосподарську продукцію. Тобто ми можемо забути про якісні і доступні продукти власного виробництва.
Третє – запропонований законопроект не убезпечує нас від того, що наша земля опиниться в руках іноземців. Це означає, що нашу країну зможуть використовувати, як дешевий сировинний придаток, виснажуючи чорноземи, користуючись дешевою робочою силою, не приділяючи ніякої уваги розвитку села та вирішенню нагальних проблем.
Продаж землі – це незворотній процес, продавши раз – втратимо назавжди.
«Батьківщина» завжди стояла на захисті інтересів українського народу, і ми будемо боротися до останнього.
Якщо ви підтримуєте нашу програму, якщо ви готові впливати на життя країни, якщо ви маєте цікаві ідеї та готові їх втілювати, приєднуйтесь до нашої команди на Луганщині, телефонуйте 0-800-210-445.

Не слугам вирішувати, чи продавати землю, а господарям - українському народу! Продавати землю – це велика помилка в умовах сьогодення України. Нам можуть багато розповідати про досвід інших країн, проте це, на моє переконання, маніпуляції. Спочатку треба перейняти досвід рівності всіх громадян перед законом та беззаперечної поваги до закону, як в провідних державах, а потім приймати доленосні рішення, яким є відкриття ринку землі. Що ж може відбутися, якщо відкрити ринок землі зараз? Перше – ціна землі в країні, де йде війна значно нижче, ніж має бути. Тобто нашу землю скуплять за копійки. Друге – в країні немає ефективної системи протидії монополіям в земельній сфері. Пропонований Урядом та Президентом законопроект відкриває шлях до того, що вся земля опиниться в руках десятка людей, які потім будуть встановлювати будь-які ціни на сільськогосподарську продукцію. Тобто ми можемо забути про якісні і доступні продукти власного виробництва. Третє – запропонований законопроект не убезпечує нас від того, що наша земля опиниться в руках іноземців. Це означає, що нашу країну зможуть використовувати, як дешевий сировинний придаток, виснажуючи чорноземи, користуючись дешевою робочою силою, не приділяючи ніякої уваги розвитку села та вирішенню нагальних проблем. Продаж землі – це незворотній процес, продавши раз – втратимо назавжди. «Батьківщина» завжди стояла на захисті інтересів українського народу, і ми будемо боротися до останнього. Якщо ви підтримуєте нашу програму, якщо ви готові впливати на життя країни, якщо ви маєте цікаві ідеї та готові їх втілювати, приєднуйтесь до нашої команди на Луганщині, телефонуйте 0-800-210-445.

Опубликовано Олександр Романовський Вторник, 12 ноября 2019 г.

155  0  0 
Категории:
Дата публикации:
17:00, 12.11.2019
Автор публикации:

Для добавления комментариев к новостям вы должны Войти или Зарегистрироваться на сайте