Последние

Новости Рубежного
Оплата комунальных платежей через сервис ПриватБанк
Це виступ голови Сватівської районної ради Віти Сліпець на Земельному форумі, що відбувся 22 листопада в Сєвєродонецьку. Вона разом із командою Володимира Зеленського йшла на парламентські вибори. Зараз вона каже про реальні речі – про те, що ринок землі – смерть для села, що агрохолдинги висмокчать з них останні соки.
Якщо Володимир Зеленський не слухає навіть своїх прихильників, то що вже казати про інших українців… Президенту слід слухати саме тих, хто знає проблеми України, а не діє в інтересах великого бізнесу. Рівень довіри падає – це об’єктивний показник того, що його дії розчаровують тих, хто за нього голосував!

Якщо Володимир Зеленський не слухає навіть своїх прихильників, то що вже казати про інших українців…

Це виступ голови Сватівської районної ради Віти Сліпець на Земельному форумі, що відбувся 22 листопада в Сєвєродонецьку. Вона разом із командою Володимира Зеленського йшла на парламентські вибори. Зараз вона каже про реальні речі – про те, що ринок землі – смерть для села, що агрохолдинги висмокчать з них останні соки. Якщо Володимир Зеленський не слухає навіть своїх прихильників, то що вже казати про інших українців… Президенту слід слухати саме тих, хто знає проблеми України, а не діє в інтересах великого бізнесу. Рівень довіри падає – це об’єктивний показник того, що його дії розчаровують тих, хто за нього голосував!

Опубликовано Олександр Романовський Вторник, 26 ноября 2019 г.

115  0  0 
Категории:
Дата публикации:
13:17, 27.11.2019
Автор публикации:

Для добавления комментариев к новостям вы должны Войти или Зарегистрироваться на сайте