Последние

Новости Рубежного
Оплата комунальных платежей через сервис ПриватБанк
Дякую всім, хто підтримав наш заклик і зібрався для обговорення вкрай важливого питання загрози продажу землі. Я вірю, що разом ми зможемо запобігти біді, масштаби якої зараз, на превеликий жаль, не всі усвідомлюють.
Сьогодні ми на акції протесту вже зрозуміли, що боротьба буде жорсткою, бо вона йде між частиною українців, які цінують те, що дав їм Бог - плодючі чорноземи, природні копалини, та тими, хто готовий віддати це все за три копійчини.
Перемогти можемо лише об'єднавшись та виступивши єдиним фронтом, тож єднаймося! Інакше завтра буде пізно. 0-800-210-445, телефонуйте, приєднуйтесь до боротьби. Разом все можливо!
Захистимо землю - захистимо Україну! Луганщини проти продажу землі!

Дякую всім, хто підтримав наш заклик і зібрався для обговорення вкрай важливого питання загрози продажу землі. Я вірю, що разом ми зможемо запобігти біді, масштаби якої зараз, на превеликий жаль, не всі усвідомлюють. Сьогодні ми на акції протесту вже зрозуміли, що боротьба буде жорсткою, бо вона йде між частиною українців, які цінують те, що дав їм Бог - плодючі чорноземи, природні копалини, та тими, хто готовий віддати це все за три копійчини. Перемогти можемо лише об'єднавшись та виступивши єдиним фронтом, тож єднаймося! Інакше завтра буде пізно. 0-800-210-445, телефонуйте, приєднуйтесь до боротьби. Разом все можливо!

Опубликовано Олександр Романовський Вторник, 17 декабря 2019 г.

220  0  0 
Категории:
Дата публикации:
10:23, 17.12.2019
Автор публикации:

Для добавления комментариев к новостям вы должны Войти или Зарегистрироваться на сайте