Последние

Новости Рубежного
Оплата комунальных платежей через сервис ПриватБанк
Тисячі мешканців Луганщини в новорічну ніч можуть залишитися без газу
Прикордонний район Луганщини на грані катастрофи. Біля 14 тисяч людей можуть залишитися без газу вже з 1 січня 2020 року.
Склалося так, що про мешканців Троїцького району постійно забувають. Із часів незалежності України вони напряму залежать від прямих поставок газу в Україну саме з Росії, бо місцева газорозподільна станція під’єднана лише до джерела на території РФ. Щоб з’єднати район із внутрішньою українською ГТС, потрібно близько 350 мільйонів гривень. Проте про цю проблему згадують лише коли підходить строк чергового підписання газового контракту.
Зараз люди з острахом чекають Нового року, бо для них ця мить може стати далеко не святковою. Єдине, що на сьогодні їм обіцяють – встановити палатки для обігріву. Відправлено листа до Президента України із закликом допомогти місцевій громаді.
Я дуже прошу максимально поширити цю інформацію, щоб привернути до неї якомога більше уваги із боку держави. Щоб проблему вирішили комплексно, раз і назавжди, а не просто «полатали дірку» до наступного підписання газового контракту.

150  0  0 
Категории:
Дата публикации:
18:14, 21.12.2019
Автор публикации:

Для добавления комментариев к новостям вы должны Войти или Зарегистрироваться на сайте