Последние

Новости Рубежного
Оплата комунальных платежей через сервис ПриватБанк
Сьогодні в Сєвєродонецьку провели мирну акцію протесту проти непродуманого ринку землі, який монобільшість разом із Президентом збираються проштовхнути у другому читанні вже найближчим часом. Дякую всім, хто підтримав ініціативу обласного штабу захисту землі. Нас багато, а це означає, що в нашої країни ще є шанс!
На превеликий жаль, сьогодні не всі розуміють, якою бідою може обернутися непродуманий ринок землі для кожного українця, сьогодні не всі дивляться вперед на кілька кроків, і чинній владі «слуг народу» вигідно, щоб все так і залишалося – щоб кожен думав лише про себе та не думав про країну. 
Та ринок землі - це не про паї, це про Україну, її територіальну і продовольчу безпеку. Питання значно глибше і ширше. Земля – це не тільки чорнозем, це й те, що глибше – надра, вода, нафта, вугілля та інші природні копалини. Невже ми настільки заможні, щоб продавати останній скарб країни?
Втратимо землю – втратимо країну! Ми вимагаємо в Президента провести всеукраїнський референдум щодо відкриття ринку землі.

Приєднуйтесь, телефонуйте 0-800-210-445. Разом ми переможемо, бо разом все можливо! 

28  0  1 
Категории:
Дата публикации:
16:37, 19.02.2020
Автор публикации:

Для добавления комментариев к новостям вы должны Войти или Зарегистрироваться на сайте