Последние

Новости Рубежного
Оплата комунальных платежей через сервис ПриватБанк
Уряд новий. Та чи принесе він реальні зміни? Президент виступав емоційно, виступав на свою аудиторію, яка все ще вірить в його щирість та завзятість. Проте давайте об’єктивно – у Володимира Зеленського немає головного – сильної професійної команди. Він обирає собі слабких менеджерів і саме він несе пряму відповідальність за роботу Уряду, за всі помилки. 
На моє переконання, президенту зараз слід, по-перше, прислухатися до народу, по-друге, припинити узурпувати владу. Є його головна обіцянка – закон про народовладдя, і вона має бути виконана! Є політична воля, є більшість в Парламенті, є вся повнота влади, навіть є форма, через яку може здійснюватися народовладдя – всеукраїнський референдум. І навіть є чинний закон, який дозволяє його проводити. То ж хоча би у ключових питаннях – відкриття ринку землі, приватизація стратегічних державних підприємств, зміни до Конституції – він мав би порадитися із народом.
А роботу нового Уряду ми будемо обговорювати пізніше – ще через півроку…

Новий Уряд - стара програма

Уряд новий. Та чи принесе він реальні зміни? Президент виступав емоційно, виступав на свою аудиторію, яка все ще вірить в його щирість та завзятість. Проте давайте об’єктивно – у Володимира Зеленського немає головного – сильної професійної команди. Він обирає собі слабких менеджерів і саме він несе пряму відповідальність за роботу Уряду, за всі помилки. На моє переконання, президенту зараз слід, по-перше, прислухатися до народу, по-друге, припинити узурпувати владу. Є його головна обіцянка – закон про народовладдя, і вона має бути виконана! Є політична воля, є більшість в Парламенті, є вся повнота влади, навіть є форма, через яку може здійснюватися народовладдя – всеукраїнський референдум. І навіть є чинний закон, який дозволяє його проводити. То ж хоча би у ключових питаннях – відкриття ринку землі, приватизація стратегічних державних підприємств, зміни до Конституції – він мав би порадитися із народом. А роботу нового Уряду ми будемо обговорювати пізніше – ще через півроку…

Опубликовано Олександр Романовський Четверг, 5 марта 2020 г.

22  1  0 
Категории:
Дата публикации:
12:01, 06.03.2020
Автор публикации:

Для добавления комментариев к новостям вы должны Войти или Зарегистрироваться на сайте