Последние

Новости Рубежного
Оплата комунальных платежей через сервис ПриватБанк
Непрофесійна реакція не менш небезпечна, ніж паніка. Коронавірус – це реальна загроза кожному з нас, особливо в умовах медичної реформи, коли зв’язок між лікарем та пацієнтом є вкрай нестабільним.
Карантин – це не просто закрити всіх по домівкам, це, перш за все, створення умов для того, щоб люди реально могли відчувати себе захищеними і в медичному, і в економічному плані. Також це контроль того, щоб на людях не наживалися горе-продавці та шарлатани, щоб з держави не вивозилися стратегічні медичні ресурси, а лікарні та їх персонал були забезпечені ліками та засобами індивідуального захисту.
Створення дієвого оперативного штабу на рівні держави, є необхідним, залучення до його складу експертів є необхідним, збір реальної статистики є необхідним.
Будьякі політичні питання, що розділяють країну мають відійти на задній план, а на передній вийти єдність країни та контроль виконання плану дій задля протистояння поширенню пандемії на території України.
Тільки разом зможемо запобігти біді, і в світі є приклади того, як професійна реакція призвела до необхідного результату – Тайланд, Південна Корея та інші.
Бажаю всім здоров’я, мийте руки з милом, провітрюйте свої квартири, вдягайтеся по погоді та всіма засобами підтримуйте гарний настрій, бо стрес послаблює імунітет.

Олександр Романовський

Непрофесійна реакція не менш небезпечна, ніж паніка. Коронавірус – це реальна загроза кожному з нас, особливо в умовах медичної реформи, коли зв’язок між лікарем та пацієнтом є вкрай нестабільним. Карантин – це не просто закрити всіх по домівкам, це, перш за все, створення умов для того, щоб люди реально могли відчувати себе захищеними і в медичному, і в економічному плані. Також це контроль того, щоб на людях не наживалися горе-продавці та шарлатани, щоб з держави не вивозилися стратегічні медичні ресурси, а лікарні та їх персонал були забезпечені ліками та засобами індивідуального захисту. Створення дієвого оперативного штабу на рівні держави, є необхідним, залучення до його складу експертів є необхідним, збір реальної статистики є необхідним. Будьякі політичні питання, що розділяють країну мають відійти на задній план, а на передній вийти єдність країни та контроль виконання плану дій задля протистояння поширенню пандемії на території України. Тільки разом зможемо запобігти біді, і в світі є приклади того, як професійна реакція призвела до необхідного результату – Тайланд, Південна Корея та інші. Бажаю всім здоров’я, мийте руки з милом, провітрюйте свої квартири, вдягайтеся по погоді та всіма засобами підтримуйте гарний настрій, бо стрес послаблює імунітет.

Опубликовано Олександр Романовський Вторник, 17 марта 2020 г.

22  0  0 
Категории:
Дата публикации:
08:15, 17.03.2020
Автор публикации:

Для добавления комментариев к новостям вы должны Войти или Зарегистрироваться на сайте