Последние

Новости Рубежного
Оплата комунальных платежей через сервис ПриватБанк
За результатами 2019 року митниця спрацювала в мінус, і бюджет–2019 невиконаний на понад 70 млрд грн. У 1-му кварталі 2020 року митниця і податкова знову показали мінус 30 млрд грн. Колишній міністр фінансів Ігор Уманський викрив податкові та митні схеми, які «вимивають» з бюджету близько 120 млрд грн на рік. Не за це голосували українці.
Мільярди гривень, які мають йти на розвиток медицини, освіти, культури, осідають в кишенях корупціонерів. Вітаю, що вся робота ТСК під головуванням Івана Крулька буде вестися прозоро, з висвітленням інформації в ЗМІ – так справи не будуть свідомо розвалюватися та роками осідати в судах. Спостерігаємо за розвитком подій.

ТСК Івана Крулька поверне вкрадені мільярди

За результатами 2019 року митниця спрацювала в мінус, і бюджет–2019 невиконаний на понад 70 млрд грн. У 1-му кварталі 2020 року митниця і податкова знову показали мінус 30 млрд грн. Колишній міністр фінансів Ігор Уманський викрив податкові та митні схеми, які «вимивають» з бюджету близько 120 млрд грн на рік. Не за це голосували українці. Мільярди гривень, які мають йти на розвиток медицини, освіти, культури, осідають в кишенях корупціонерів. Вітаю, що вся робота ТСК під головуванням Івана Крулька буде вестися прозоро, з висвітленням інформації в ЗМІ – так справи не будуть свідомо розвалюватися та роками осідати в судах. Спостерігаємо за розвитком подій.

Опубликовано Олександр Романовський Суббота, 2 мая 2020 г.

82  0  0 
Категории:
Дата публикации:
09:47, 04.05.2020
Автор публикации:

Для добавления комментариев к новостям вы должны Войти или Зарегистрироваться на сайте