Последние

Новости Рубежного
Оплата комунальных платежей через сервис ПриватБанк
На Луганщині дуже велика біда – більше сотні будинків знищено вогнем. Влада обіцяє виплатити компенсації потерпілим до кінця тижня. Чиновники не розуміють, що допомагати людям потрібно негайно.
Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу «Україна 24».
«Більше сотні родин залишилися без житла, без засобів до існування. Перше, що треба нарешті зрозуміти владі, – це те, що людям потрібно допомагати «доба в добу». От уявіть, у людини сталася пожежа, а їй обіцяють допомогти через тиждень. Що їй робити, куди бігти, де жити?» – обурилася Юлія Тимошенко.
Лідер партії зазначила, що у резервному фонді Кабміну вже є необхідні кошти, що можуть покрити людям завдані збитки.
«Напередодні наша команда показала, де взяти два мільярди гривень, – нагадаю, на зловживаннях і скрутках ПДВ. Ми провели відповідний закон через парламент, щоб направити кошти до резервного фонду Кабінету Міністрів для допомоги людям, потерпілим від повені. Тепер силами цього фонду треба негайно реагувати й на біду людей, які постраждали від пожежі», – повідомила Юлія Тимошенко.
Голова партії зауважила, що постраждалі від повені досі не отримали обіцяних виплат. І запевнила, що питання компенсацій команда «Батьківщини» тримає під особливим контролем.
«Наша команда поінформована, що жодних відшкодувань за понесені від повеней збитки здійснено не було. Про це сказали люди й особисто президенту Зеленському сьогодні, коли він відвідував Чернівецьку область. Тож і постраждалим від пожежі не швидко виплатять кошти. Тому ми з завтрашнього дня будемо серйозно запитувати в уряду, чому досі не заплачені кошти по повені і яка ситуація з виплатами за пожежу. До кінця тижня люди не можуть чекати. Ми будемо вимагати, щоб всі ці відшкодування були здійснені», – запевнила Юлія Тимошенко.

Юлія Тимошенко: Не можна зволікати з виплатою компенсацій постраждалим від пожежі на Луганщині На Луганщині дуже велика біда – більше сотні будинків знищено вогнем. Влада обіцяє виплатити компенсації потерпілим до кінця тижня. Чиновники не розуміють, що допомагати людям потрібно негайно. Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу «Україна 24». «Більше сотні родин залишилися без житла, без засобів до існування. Перше, що треба нарешті зрозуміти владі, – це те, що людям потрібно допомагати «доба в добу». От уявіть, у людини сталася пожежа, а їй обіцяють допомогти через тиждень. Що їй робити, куди бігти, де жити?» – обурилася Юлія Тимошенко. Лідер партії зазначила, що у резервному фонді Кабміну вже є необхідні кошти, що можуть покрити людям завдані збитки. «Напередодні наша команда показала, де взяти два мільярди гривень, – нагадаю, на зловживаннях і скрутках ПДВ. Ми провели відповідний закон через парламент, щоб направити кошти до резервного фонду Кабінету Міністрів для допомоги людям, потерпілим від повені. Тепер силами цього фонду треба негайно реагувати й на біду людей, які постраждали від пожежі», – повідомила Юлія Тимошенко. Голова партії зауважила, що постраждалі від повені досі не отримали обіцяних виплат. І запевнила, що питання компенсацій команда «Батьківщини» тримає під особливим контролем. «Наша команда поінформована, що жодних відшкодувань за понесені від повеней збитки здійснено не було. Про це сказали люди й особисто президенту Зеленському сьогодні, коли він відвідував Чернівецьку область. Тож і постраждалим від пожежі не швидко виплатять кошти. Тому ми з завтрашнього дня будемо серйозно запитувати в уряду, чому досі не заплачені кошти по повені і яка ситуація з виплатами за пожежу. До кінця тижня люди не можуть чекати. Ми будемо вимагати, щоб всі ці відшкодування були здійснені», – запевнила Юлія Тимошенко.

Опубликовано Луганська Обласна "Батьківщина" Понедельник, 13 июля 2020 г.


42  0  0 
Категории:
Дата публикации:
08:57, 13.07.2020
Автор публикации:

Для добавления комментариев к новостям вы должны Войти или Зарегистрироваться на сайте