Последние

Новости Рубежного
Оплата комунальных платежей через сервис ПриватБанк


Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Андрій Пузійчук.

За його словами, рішення щодо скорочення районів було прийнято з порушеннями Регламенту Верховної Ради, а також з порушенням дев’яти статей Конституції України.

«Адміністративно-територіальний устрій повинен визначатися винятково законами України. Відстань від віддалених населених пунктів до нових районних центрів буде складати по 100-120 км. Як людям туди добиратися?» – наголосив народний депутат.

Андрій Пузійчук застеріг, що в результаті нового районування буде знищена вся існуюча інфраструктура.

«Будуть знищені районні суди, ліквідовані районні управління соціального захисту, районні пенсійні фонди, районні будинки культури, районні бібліотеки. Сотні тисяч людей будуть викинуті на вулицю. Люди навіть не зможуть піти в районні центри зайнятості, зареєструватися як безробітні, тому що вони в тих районах будуть ліквідовані», – обурився політик.

Народний депутат підкреслив, що фракція «Батьківщина» неодноразово зверталася до влади, щоб винести питання нового районування на всеукраїнський референдум.

«Президент Зеленський обіцяв, що його першим законопроєктом буде законопроєкт про народовладдя, і тільки українці зможуть вирішувати важливі загальнодержавні питання. Тільки український народ повинен сказати, чи він підтримує таке скорочення районів, чи ні. Але «слуги» бояться його виносити на референдум, тому що вони знають, що українці ніколи не підтримають те, що руйнує країну та її адміністративно-територіальний устрій», – наголосив Андрій Пузійчук.

Посилання на текст та відео:

https://ba.org.ua/andrij-puzijchuk-postanova-pro-likvidaciyu-rajoniv-ye-antikonstitucijnoyu-ta-prijnyata-z-porushennyam-reglamentu-vru/

Наживо. Брифінг народних депутатів України Андрій Пузійчук та Анжеліки Лабунської у Верховній Раді

Опубликовано Батьківщина Пятница, 17 июля 2020 г.


130  0  0 
Категории:
Дата публикации:
12:51, 20.07.2020
Автор публикации:

Для добавления комментариев к новостям вы должны Войти или Зарегистрироваться на сайте