Последние

Новости Рубежного
Оплата комунальных платежей через сервис ПриватБанк

Депутати «Батьківщини» не голосували за законопроєкт № 3650 щодо ліквідації районів, яким порушуються права та інтереси українців.

Усього рішення підтримали 238 народних депутатів.

«Цим рішенням влада, по суті, закладає ядерний вибух під Україну й розриває її на шматки. Нічого спільного з децентралізацією це не має. Це позбавлення людей їхніх прав і обмеження їхніх можливостей», – на цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час виступу у Верховній Раді напередодні голосування.

Лідер партії зауважила, що план влади «перекроїти» карту України прямо суперечить рішенню Конституційного суду від 2001 року та порушує чотири статті Конституції.

«Якщо ви зараз цей злочин чините, то ми йдемо в Конституційний суд. Ця вакханалія буде припинена. Не йдіть проти людей, не здавайте країну і не зраджуйте її!» – закликала Юлія 

Посилання на текст та відео:

https://ba.org.ua/yuliya-timoshenko-batkivshhina-v-konstitucijnomu-sudi-oskarzhuvatime-antinarodnij-namir-vladi-perekro%d1%97ti-ukra%d1%97nu/

Наживо. Мій виступ у Верховній Раді. Антинародна постанова «слуг народу» про кардинальне скорочення кількості районів суперечить 4 статтям Конституції України. «Батьківщина» оскаржить це рішення в Конституційному суді.

Опубликовано Юліей Тимошенко Пятница, 17 июля 2020 г.
44  0  0 
Категории:
Дата публикации:
12:27, 20.07.2020
Автор публикации:

Для добавления комментариев к новостям вы должны Войти или Зарегистрироваться на сайте