Последние

Новости Рубежного
Оплата комунальных платежей через сервис ПриватБанк

Юлія Тимошенко – єдиний український політик, якого бояться всі олігархи. А висунення Володимира Зеленського в президенти було технологією «великого капіталу» по недопущенню перемоги лідера «Батьківщини». Таку думку в ефірі Апостроф ТВ озвучив політолог Дмитро Корнійчук. За його словами, зв’язка влади й олігархату із приходом Володимира Зеленського нікуди не поділася. Нинішній глава держави продовжує політику президента Порошенка, а партія останнього голосує синхронно зі «слугами народу» за антинародні питання.

«Справжньою опозицією сьогодні можна назвати лише команду Тимошенко. Лише «Батьківщина» послідовна у захисті національних інтересів та інтересів простих людей», – зауважив Корнійчук.

 Експерт нагадав, що саме невеликій фракції «Батьківщина» вдалося на кілька місяців відтермінувати рішення про розпродаж землі, яке не підтримує абсолютна більшість українців. Саме партія Тимошенко досі не припинила боротьбу за збереження чорноземів у власності українців та оскаржує скандальний закон Зеленського-Порошенка в Конституційному суді.


https://www.youtube.com/watch?v=JFDfb0trbVI&fbclid=IwAR3GNi14S_ItYZi4CSfCtHPn55md3TMUGAGC4-iHrsK1JZY5QRurVvg5th4


166  0  0 
Категории:
Дата публикации:
11:51, 19.09.2020
Автор публикации:

Для добавления комментариев к новостям вы должны Войти или Зарегистрироваться на сайте