Последние

Новости Рубежного
Оплата комунальных платежей через сервис ПриватБанк

Партія Зеленського «Слуга народу» втрачає підтримку через невиправдані надії та сподівання. Натомість зростають рейтинги опозиційних партій. Про це заявив політолог Андрій Золоторьов на прес-конференції у Києві. 

 Так, він розповів, що партія «Батьківщина» зростає у центральних та північних регіонах. Коментуючи ініціативу лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко про створення парламентської спеціальної місії для досягнення миру, політолог зазначив: 

 «На тлі невиразності дій влади у питаннях миру, пропозиція Юлії Тимошенко створити парламентську «місію миру» - це не просто ефективна, а сильна і своєчасна ініціатива, що відкриває зовсім інші перспективи мирного процесу. Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко демонструє розгубленій владі зовсім інший політичний рівень і політичний клас». 

 Раніше політолог Олександра Решмеділова заявила, що Юлія Тимошенко має дуже вагомий дипломатичний досвід, авторитет у світі і сильну команду, а тому її ініціатива може призвести до результату - припинення війни і відновлення територальної цілісності країни.https://golos.ua/video/show/4108?fbclid=IwAR3Wj9Q6bCyefXFN0m3nFMls_L8G6iEtqMKseC5PhxeJND91BQb4rqxi7fc

https://youtu.be/njQwu1ayDB4

https://ba.org.ua/yuliya-timoshenko-obyednuyemosya-zaradi-vidnovlennya-miru-v-ukraїni/14  0  0 
Категории:
Дата публикации:
14:15, 20.09.2020
Автор публикации:

Для добавления комментариев к новостям вы должны Войти или Зарегистрироваться на сайте